_DSC1158.jpg

FOTENIE NA OZNAMKO - TABLO

Profesionálne fotografovanie portrétov na oznamká - tablo vonku či na prenosnom foto-plátne a štúdiovými svetlami (všetko je prenosné). Každí má možnosť vybrať si fotografie, ktoré sa mu páčia na finálne profesionálne retušovanie. Dodávané s tlačenými fotografiami (osobne či poštou) alebo bez tlače prostredníctvom úložiska či na USB. Ceny závisia od lokality fotenia (Kremnica, Žiar nad Hronom, Turčianske Teplice v cene, ďalej 0,15 € na km), závisia tiež od počtu študentov, náročnosti fotenia, počtu tlačených a retušovaných fotografií, a pod. Zľava je ak sa fotí aj stužková spolu s fotkami na oznamká. V prípade záujmu ma kontaktujte. 

CENA od  9  na žiaka

DSC_7481-Edit.jpg
DSC_7052-Edit.jpg
DSC_7362-Edit.jpg
DSC_7026-Edit.jpg
DSC_7180-Edit.jpg
DSC_7022-Edit.jpg
DSC_7577-Edit.jpg
DSC_7390-Edit.jpg
_DSC8308-Edit-4.jpg
_DSC8497-Edit-3.jpg
Sono a Nikol-252-Edit-2.jpg
Peter v homestudiu-Edit.jpg

FOTENIE / KAMEROVANIE STUŽKOVEJ SLÁVNOSTI

Vyberte si ma ako fotografa alebo ako kameramana na Vašu stužkovú slávnosť (oboje naraz žiaľ nerobím, buď jedno alebo druhé). Vždy je použitá profesionálna foto i video technika (najmodernejšia), vždy so sebou aj záložná, v prípade potreby.

 

KAMEROVANIE STUŽKOVEJ

Ak je možnosť natáča sa i na dve kamery (záleží to od miesta, kde sa koná stužková, či je to možné, či tam je miesto a pod.). Video je profesionálne upravované - kontrast, ostrosť, farby jas a pod. (aj zvuk) a samozrejme aj profesionálne strihané s originál zvukom alebo vloženými pesníčkami. Odovzdanie je vo formáte .MP4 vo full HD kvalite (aby išlo prehrať na väčšine zariadeniach i na internete), po dohode (pred stužkovou) sa dá spraviť aj rozlíšenie 4K! Odovzdanie môže byť online - cez úložisko, možnosť nahrať i na Váš Youtube, alebo aj na USB (podľa dohody). Je na Vás či chcete aj kamerovanie pečatenia a únosu alebo nie.

 

KAMEROVANIE STUŽKOVEJ od  16 na žiaka

FOTOGRAFOVANIE STUŽKOVEJ

 

Každá fotka prechádza triedeným a profesionálnou úpravou - odovzdané sú len tie najlepšie a vždy upravené zábery. Vždy dostanete veľké (originálna veľkosť), ale i zmenšené fotografie, vhodné na internet či do mailu. Zvýhodnená cena je, keď si ma vyberiete aj na fotografovanie na oznamká - tablo. Odovzdanie môže byť online cez úložisko alebo na USB. 

 

 

 

FOTOGRAFOVANIE STUŽKOVEJ od  10  na žiaka

 

 

 

 

 

Ceny vždy závisia od počtu žiakov, od miesta konania stužkovej (opäť Kremnica, Žiar nad Hronom, Turčianske Teplice v cene, inak iba 0,15 € na km), od toho či chcete kamerovať aj pečatenie, únos a pod. Odovzdanie môže byť online - cez úložisko, možnosť nahrať i na Váš Youtube kanál/ Instagram či Facebook, alebo aj na USB (vždy podľa dohody). 

_DSC1646.jpg
_DSC1658.jpg
_DSC1726.jpg
_DSC1743.jpg
_DSC1022.jpg
_DSC1076.jpg
_DSC1761.jpg
_DSC1127.jpg
_DSC1689.jpg
_DSC1755.jpg