NIEČO MÁLO O MOJEJ MALIČKOSTI...

Nájdete ma i na Facebooku Michal Schwarz FOTO&VIDEO, či  na instagrame @michalschwarz #michalschwarz

Michal Schwarz, svadobný fotograf / svadobný kameraman

Ahoj, volám sa Michal Schwarz a som profesionálny svadobný fotograf a svadobný kameraman z Kremnice (stredné Slovensko). Pozor, nerobím oboje naraz (aj foto aj video), pretože sa vždy snažím spraviť svoju prácu na 100%. Ak hľadáte tím fotograf a kameraman na svadbu, viem Vám pomôcť tak, že oslovím (alebo Vám poskytnem doporučenie) na jedného z mojich známych, s ktorými som už v minulosti spolupracoval...Samozrejme, ak máte niekoho vy, niekoho svojho, nie je to žiadny problém! Svadby robím po celom Slovensku.

Ak by som mal povedať  niečo o sebe, povedal by som, že som veľmi kreatívny človek, rád tvorím, skúšam niečo nové, aj vo všedných veciach sa snažím nájsť  niečo odlišné... Som priateľský, komunikatívny (známi hovoria, že niekedy až veľmi). Nebojte sa, na obrade budem potichu :D. Niektorí tvrdia, že je som nou aj zábava, takže asi som aj vtipný a tvrdím o sebe, že som aj celkom skromný. No čo hovoríte? Znie to ako perfektný človek na Vašu svadbu, však? :) :) :)

Fotografovaniu sa venujem už nejaký ten rôčik, o niečo neskôr som začal i s videom a stále si neviem vybrať! Sú to dva rozdielne svety, ale milujem oba :). Konečne v živote robím to, čo ma baví a dúfam, že moja práca hovorí to isté. 

Svoj štýl, akým zachytávam krásy tohto sveta, by som opísal ako mix reportáže s niečím umeleckým. Na svadbách sa snažím nevytŕčať, nechodím v krikľavých veciach ani krátkych nohaviciach (na obrade), aby som nepútal pozornosť, veď je to Váš deň! Na obrade nepoužívam blesk (ak to nie je naozaj nutné!), snažím sa byť nenápadný a potichu, taký reportér, PAPARAZZI... Naopak, pokiaľ to situácia dovolí, občas zasahujem i do deja, napríklad pri líčení, ak je tam krásne okno poprosím účinkujúcich, či sa môžu o kúsok posunúť, aby fotky boli "MEGA"! - to je tá umelecká stránka. Pri portrétoch Vás nechám, aby sme zachytili Vašu prirodzenosť vo vzťahu - Vašu skutočnú lásku. No ak vidím, že Vám to až tak nejde (veď  nie ste profesionálny herci, či sa možno hanbíte), tak trošku pomôžem a postrčím Vás, aby ste na fotkách či videu vyzerali čo najlepšie! Veď je to aj moja vizitka! Samozrejmosťou je, že nosím záložnú foto/video techniku, a že každá svadobná fotka i svadobné video sa profesionálne upravuje v PC! Ak chceš vedieť ešte viac, tak ma kontaktuj, alebo pozri môj Facebook, či Instagram, som všade....alebo si ma rovno rezervuj :).