Snímka obrazovky 2021-10-22 o 17.11_edited.jpg

Aké dlhé video dostaneme?

Hlavný svadobný film je v rozsahu 20-40 minút. Je to kombinácia strihania záberov do hudby a aj hovoreného slova zo svadby či originál hudby zo svadby. Film je zaujímavo a dynamicky postrihaný tak, aby ukázal celý svadobný deň v najlepších momentoch, a aby to naozaj nebola nuda! Navyše dostanete aj "celé" nepostrihané zábery, na ktorých sa dohodneme, takže nebude nič chýbať :). V prípade, že chcete vidieť ukážku, napíšte mi. Všetko ale dohadujeme na osobnom stretnutí alebo v online hovore, na ktorom si preberieme detaily a najmä sa lepšie spoznáme :).Dostaneme aj krátky svadobný klip?

Rozhodne áno! Svadobný klip dávam vždy, ide o krátky zostrih toho najlepšieho v rozsahu 2-5 minút. Väčšinou ide o jednu pieseň, ktorú vyberám ja (kupujem licenciu, aby ste ju mohli použiť aj online!). V klipe sa väčšinou zameriavam na Vás dvoch, na Vašu lásku, dojemné a pekné momenty z celej svadby.


Ako by si opísal svoj štýl natáčania aj výsledného diela?

Reportáž celého svadobného dňa, bez nevyhnutného zasahovania do deja. Zachytenie detailov a dôležitých momentov, emócií, ktoré potom postrihám tak, aby video bolo krásne, pútavé, romantické, dojemné, ale aby aj ukázalo zábavu i program. Určite ma neuvidíte s obrovskou "nápadnou" video-technikou, aby som ohúril. Som skôr nenápadný a "lovím" po dobrých záberoch. 


Odkiaľ si a v akej lokalite pôsobíš?

Som z Kremnice, robím však po celom Slovensku. Niekedy i ďalej...


Koľko stoja tvoje služby?

Veľmi rád Vám pošlem môj cenník, prosím, kontaktujte ma. U mňa neuvidíte "balíky", ponúkam len jednu variáciu (najžiadanejšiu a za mňa najlepšiu), ale s možnosťou vybrať si ešte dodatočné služby (viac v cenníku).


Kedy dostaneme hotové videá?

Štandardne dodávam za 3-4 týždne, v zmluve ale uvádzam "pre istotu" 8 týždňov. Nestáva sa mi, že dodanie trvá až toľko, ale je to v prípade nečakaných situácií....


Ako odovzdávaš videá?

Bežne je to kvalita Full HD (1080 p.), formát .mp4, aby to išlo prehrať na všetkých moderných zariadeniach (video nie je obrovské, berú ho i sociálne médiá, ide o "štandard"). Je možnosť dohodnúť aj 4K (extra služba v cenníku). Odovzdanie je na 1x USB kľúči, a to poštou alebo osobne. Krátky svadobný klip nahrávam na externé online úložisko (prístup máte len vy a komu ho ešte pošlete) a môžete si ho pozrieť ešte skôr než dostanete Vaše USB. 


Chodíš sám?

Áno, na svadby chodím sám, nemám asistenta...vystačím si sám, lebo viem, že za kvalitu ručím JA. Niektoré veci točím aj na druhú kameru (záleží od miesta, času a okolností). 


V prípade, že máte iné otázky, napíšte mi :).